DSCI0930-1.jpgDSCI1643_(2).JPGDSC_9889-1_(2).jpg20072009491-(3).jpg8100_0848-1.jpgmoreskutr4.jpg
ČeštinaEnglishDeutsch

 

 

Dovolená u Jadranského moře.

 

Dovolte abychom Vám představili jedno klidné a krásné místo turistického ráje u  moře na Makarské RiviéřeChorvatsku.

Malá malebná osada Brist na Makarské riviéře s bohatou kulturní tradicí a se zachovalými kulturními památkami leží pod Jadranskou magistrálou těsně podél oblázkové pláže u Jadranského moře. K dispozici jsou tu pro turisty obchůdky, penziony a restaurace.

Nad ní, tak jako podél celé jadranské magistrály, se vypínají horské velikány Biokovo, čnějící až do výšky 1700 m. 

Pobyt na Makarské rivieře v Bristu je zejména vhodný pro rodiny s dětmi a všechny ostatní klienty, dávající přednost tichému a klidnému prostředí u Jadranského moře.

Kromě pláží v místě ubytování pod hotelem - max 1 min. chůze, lze mezi obcí Brist a sousedním a zároveň posledním městem na Makarské rivieře v Chorvatsku  - Gradacem - najít několik klidných opuštěných zákoutí, kde uslyšíte pouze cvrkání cikád a šplouchání vlnek čistého a průzračného moře s oblázkovými plážemi, pohádková místa, které ocení také a zejména vyznavači nudismu.

Sousední obec Gradac je proslulá jedněmi z nejkrásnějších pláží na Makarské riviéře, plážemi, které očarují každého na dovolené v Chorvatsku, kdo je příznivcem vodního sportu, ať již se jedná o vodní lyžování, vodní skútry či potápění.

Pro ty, kteří by přeci jen chtěli strávit dovolenou nočním životem, je v Gradacu, vzdáleném 15 minut svižné chůze, určena celá řada barů a diskoték s relativně, na jadranské pobřeží, příznivými cenami.         

Těm, kteří dávají přednost aktivní  dovolené máme také co nabídnout.

 


Brist